Namai kambarinės gėlės Modeliuojanti 2 ml gėlių grupė. Antroje jaunesniųjų grupėje vyko integruota modeliavimo ir kalbos ugdymo pamoka naudojant žaidimų technologijas „Pavasarinis pasivaikščiojimas. Didaktinis žaidimas „Pasodink gėles į gėlynus“

Modeliuojanti 2 ml gėlių grupė. Antroje jaunesniųjų grupėje vyko integruota modeliavimo ir kalbos ugdymo pamoka naudojant žaidimų technologijas „Pavasarinis pasivaikščiojimas. Didaktinis žaidimas „Pasodink gėles į gėlynus“

Tatjana Kuližnikova

OOD meninės ir estetinės raidos santrauka(modeliavimas) 2 val jaunesniųjų grupė Gėlės pievoje.

2 prižiūrėtojas jaunesnioji grupė Topotushki MBDOU darželis Nr. 112 Goldfish miestas Vologda Kulizhnikova Tatjana Nikolaevna (aukščiausia kvalifikacinė kategorija)

Tikslas: sudaryti sąlygas gamybai spalvos iš druskos tešlos drugeliams supažindinant vaikus su pavasario ženklais.

Užduotys:

edukacinis: toliau formuoti vaikų susidomėjimą modeliavimas, toliau ugdyti įgūdžius dirbant su druskos tešla, įtvirtinti įsisavintus metodus modeliavimas kuriant gėles iš druskos tešlos(rutuliuko ridenimas, lyginimas tarp delnų, dalies atskyrimas nuo viso gabalo, taisyklingas rietuvės naudojimas, smulkių dalių ištepimas vandeniu.

Vystymo užduotis: vystytis lavinti smulkiąją pirštų motoriką, plėsti žodyną, ugdyti vizualinį dėmesį gebėjimas kontroliuoti ir koordinuoti savo veiksmus, vystytis atsargiai dirbdami su druskos tešla, lavinti jutiminę sferą, dėmesys, vaizduotė ir mąstymas.

edukacinė užduotis: ugdyti atsakingumą, ugdyti norą padėti, geranorišką požiūrį vienas į kitą, ugdyti meilę gamtai, ugdyti estetinį skonį, toliau ugdyti kultūrinius ir higieninius įgūdžius, ugdyti savarankiškumą darbe.

parengiamieji darbai: stebėjimas gėlės vazose(narcizai, raktažolės iliustracijų ir nuotraukų peržiūra raktažolės, didaktinis žaidimas „Paimk gėlių žiedlapių“, žaidimai su skalbinių segtukais (kuriant įvairius spalvos, darbas močiučių-šeimininkių mini sode (sėti cinijų, astrų, medetkų, nasturčių sėklas, skaityti eilėraščius apie pavasarį, apie spalvos.

Medžiaga ir įranga:

1. lentos už modeliavimas(pagal vaikų skaičių)

2. spalvota druskos tešla.

3. popierinės servetėlės ​​rankoms pagal vaikų skaičių.

4. aliejinės šluostės ant stalų

5. vandens puodeliai

6. rietuvės pagal vaikų skaičių

7. lėkštės ant kurių kiekvienam vaikui tešla, rietuvė, puodukas vandens, servetėlė.

8. imitacija proskynos(žalias audinys ir baltas sintetinis žieminis kremas).

9. drugelių magnetai (daugiau nei vaikai).

žodyno darbas: raktažolės, pavasaris, šiltas, meilus, vairuoti, sukrauti.

OOD pažanga:

globėjas:

Taku nubėgo džiaugsmas

Džiaugsmas atidarė visus langus

Džiaugsmas pažadino visus vaikus

Joy pakvietė pas mus svečių.

globėjas: Vaikinai, koks dabar sezonas?

Vaikai: Pavasaris.

globėjas: Teisingai, vaikinai, pavasari. Ir kaip tu atspėjai? Kokius pirmuosius pavasario ženklus jau pastebėjote?

Vaikai: Diena pailgėjo, vakare šviesa ilgesnė, sniegas pradėjo tirpti, sniegas papilkuoja, pasirodo pirmoji žolė ir t.t.

Mokytojas primena vaikams, kad jų atsakymai turi būti išsamūs, o ne tik vienas žodis.

globėjas: Teisingai viską pavadinai, gerai padaryta. Viskas pavasarį atgyja: ir medžiai, ir krūmai, atsibunda vabzdžiai, atskrenda paukščiai, atsiranda žolė, žydi gėlės. Vaikinai, anksčiausiai gėlės kad pabunda po žiemos vadinami raktažolės.

Fizminutka (dėmesio)„Medžiai, krūmai ir gėlės".

globėjas: Vaikinai, žiūrėk, mes turime grupė gavo pavasarinę pievą.

Vaikai kartu su mokytoju prieina prie stalo, ant kurio kliringo ant kurių yra drugeliai.

globėjas: Vaikinai, ant ko jūs matote kliringo? (atsako vaikai). Teisingai, drugeliai jau atkeliavo. Bet jie kažkodėl liūdi. Atrodo, kad jie man kažką sako.

Mokytojas paima vieną iš drugelių į delną ir prineša prie ausies.

globėjas: Vaikinai, drugelis man pasakė, kad ji ir jos draugai buvo labai laimingi pavasaris: šilta saulė, švelnus vėjelis. Ir jie atskrido pas mus. Bet žiema nenori išeiti, nenori, kad ateitų pavasaris. Žiema nusprendė mus vėl užkloti sniegu. Ir už tai mūsų pievoje nėra nė vienos gėlės. Kaip manote, ar tai naudinga mūsų drugeliams?

Vaikų atsakymai.

globėjas: Tu teisus. Žinoma, mūsų drugeliai negali gyventi be jų spalvos. Bet kaip jie gali būti? Kur gauti gėlės? Kaip galime padėti drugeliams?

Vaikų atsakymai.

Mokytojas veda vaikus prie to, kad mes patys galime pasidaryti gražius drugelius drugeliams. gėlės.

globėjas: Tu nuostabus. Labai geras dalykas padėti aplinkiniams.

Dinaminė pauzė „Augink pievoje gėlės"

Augti pievoje gėlės

Neregėtas grožis (Vaikai tupi)

Pasiekęs saulę gėlės,

Pasitempk ir su jais. (Atsistokite, išsitieskite, pakelkite rankas)

Kartais pučia vėjas

Tik tai ne problema. (Mahi rankos, siūbuojančios liemenį)

pasilenk virš gėlės,

Žiedlapiai nukrenta. (Pakrypimai)

Ir tada jie vėl atsikelia

Ir vis dar žydėti. (Kūno posūkiai į kairę – į dešinę).

Vaikai eina prie stalų, ant kurių viskas paruošiama užduočiai atlikti.

globėjas: Vaikai, žiūrėk, mus stebi drugeliai (atkreipia jų dėmesį į magnetinę lentą, prie kurios pritvirtinti keli drugeliai). Jie labai domisi, kaip galime jiems padėti. Ir prieš pradedant lipdyti gėlės mūsų drugeliams pažaiskime pirštų žaidimą.

Vaikai sulenkia ir atlenkia pirštus, tardami frazė:

Norėdami pradėti lipdyti mums,

Reikia ištiesti pirštus.

Pirštų gimnastika" gėlė":

Kaip maži vaikai

Yra raudona gėlė, (Suimkite pirštus kartu)

Ir jo žiedlapiai

Tai yra pirštai. (atvira ranka, išskleiskite pirštus)

1,2,3,4,5 (Sudėkite abiejų rankų pirštus)

Mes pradėti modeliuoti. (Sugniaužia kumščius).

Vaikai sėdi pagal savo ūgį (kėdžių ir stalų žymėjimas Nr. 0, Nr. 1)į savo darbus.

Mokytojas primena vaikams, kaip taisyklingai sėdėti prie stalo (stebėkite savo laikyseną ir naudokitės druskos tešlos formavimas, vandens ir kamino.

Mokytojas ištaria kūrimo proceso seką gėlės drugeliams. Iš viso gabalėlio rožinės spalvos spalvos reikia nulaužti didesnę dalį, tada sukamaisiais judesiais iš jo išsukti rutulį. Po to iš rutulio išlygindami gauname diską. Tada paimame kamštį ir su jo pagalba iš mūsų sukuriame žiedlapius gėlės. Paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti, yra kurti su mūsų gėlių vidurys. Norėdami tai padaryti, nuimkite nedidelį geltonos tešlos gabalėlį. spalvos ir sukamaisiais judesiais susukite į mažą rutuliuką. Tada panardinkite pirštą į vandenį, palieskite vidurį gėlių ir pritvirtinkite balioną. Nebūtina gerti daug vandens, kad nesugadintume mūsų gėlė.

Vaikai pradeda kurti gėlės drugeliams.



Mokytojas skatina vaikus. Kiekvienas vaikas savo darbe randa kažką savo, įdomaus, įsimintino.


Pabaigoje mokytojas su vaikais svarsto gautą darbą, kurį vaikai priskyrė pieva drugeliams.



Mokytojas kiekviename darbe randa potraukį ir drugelių vardu pagiria vaikus už gražius gėlės.

Pamokos pabaigoje mokytoja su vaikais džiaugiasi, kad padėjo drugeliams, kiek gražių spalvos vaikinų sukurtas drugeliams. Dabar ant mūsų drugeliai jausis gerai ir jaukiai kliringo.




Susijusios publikacijos:

„Gražios gėlės bitei“. NOOD meniniam ir estetiniam vystymuisi Tikslas: toliau mokyti vaikus atskirti spalvas; pratimas piešti atspaudą. Užduotys: 1. išmokyti vaikus spausdinti ant popieriaus; 2 vystytis.

Integruotas renginys „Gėlės Batistai“ skirtas meniniam ir estetiniam tobulėjimui Integruotas renginys „Gėlės Bastindai“. Programos tikslai: Kognityvinis: Apibendrinti ir plėsti vaikų žinias apie netradicines.

GCD santrauka apie meninį ir estetinį vystymąsi (piešimas) pirmoje jaunesniųjų grupėje „Lapai“ Programos turinys: mokyti vaikus piešti dažais; teisingai laikykite teptuką, sudrėkinkite krūvą, paimkite dažus ir priimkite atspaudus.

Tikslas: ikimokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių gebėjimų ugdymas naudojant netradicines piešimo technikas. Užduotys: Skambinti.

Užduotys: - suformuoti gebėjimą nuo didelio gabalo atplėšti mažus plastilino gabalėlius ir tarp delnų ridenti kamuoliukus; - vystytis mažas.

Tema: Dovana mamai. Tikslas: Padaryti atviruką savo rankomis kaip dovaną mamai. Ugdymo sričių integracija: „Socialinis ir komunikacinis.

GCD santrauka apie meninį ir estetinį vystymąsi pirmoje jaunesniųjų grupėje tema: „Ropė“ Programos turinys: Toliau mokyti vaikus.

Tiesioginės edukacinės veiklos, skirtos meninei ir estetinei raidai bendrosios raidos orientacijos mokinių grupėje, konspektas.

Meninės ir estetinės raidos (skulptūros) pamokos santrauka pirmoje jaunesniųjų grupėje „Langas gaidžiui“ Modeliavimo pamoka pirmoje jaunesniųjų grupėje „Braškė“ „Langas gaidžiui“ Parengė: Auklėtoja: Kamneva L. V. Programinė įranga.

Meninės ir estetinės raidos (piešimo) pamokos santrauka pirmoje jaunesniojoje grupėje„Saulės spinduliai“ Tikslas: ugdyti vaikų kūrybinius gebėjimus ir susidomėjimą piešti. Programos turinys: prisidėkite prie formavimo.

Vaizdų biblioteka:

Integruotos pamokos (meninė ir estetinė raida: modeliavimas) antrojo jaun
grupė tema: "Nuostabi gėlė"
Tikslas: supažindinti vaikus su nauja gėle – putinu.
Užduotys:




Praplėsti žinias apie pavasarį;
prisirišti prie aplikacijų meno;
išmokite išdėlioti gatavas dalis ant kartono, teisingai pastatyti kompoziciją
pagal pavyzdį;
išmokite naudotis teptuku ir klijais, atidžiai atlikite darbą
Įranga: detalės (žiedlapiai, kamienas, lapas, žolė), vata, klijai, šepečiai, kartonas; iliustracija su
snieguolės vaizdas.
Šiandien mūsų pagrindinis svečias bus nuostabi gėlė. Manau, kad nesunkiai atspėsite jo pavadinimą,
kai išgirsi mįslę:
Išsiveržia daigas
Nuostabi gėlė.
Išauga iš po sniego
Pirmiausia sveikina pavasarį.
Paklausykite, ką mums galėtų pasakyti putinas, jei galėtų kalbėti: (skaitydami eilėraštį
Anzelmo Matučio „Snieguolė“)
Aš gimiau!
Aš gimiau!
Sniegas nulūžo
Atėjo į pasaulį!
Oho, kas tu, dygliuotas sniegas,
Tau šalta, apsnigta ir įsiutę.
Tu veltui svajoji apie šalną,
Labai greitai tu užaugsi
Išplaukti į upę
Ir nesakyk nė žodžio!
Žvelgiant į iliustraciją, kurioje pavaizduotas putinas.
Snieguolė turi tik du siaurus lapelius prie stiebo, didelius baltus žiedlapius.
Pabandykime išsiaiškinti, kodėl putinas gavo tokį pavadinimą. Klausyk – „sniego lašas“. Kaip laikaisi
Ar manote, kodėl būtent ši gėlė buvo pavadinta „sniego gėlė“?

Vaikai: Nes jis auga iš po sniego
Teisingai, šis mažas augalas gali atlaikyti net didelį šalną.
Snieguolė yra miško gėlė. Bet žiemos pabaigoje ir pavasario pradžioje, kai žydi, į mišką neiname.
Daugelis gėlių mylėtojų prie savo namų sodina putinus.
Dinaminė pauzė „Snieguolė“:
Gamta pabudo ir saulės spindulys
Šluota išsklaidė nekenčiamus debesis.
(vaikai pritūpia)
Iš pilkos žemės pasirodė daigas -
Už jo ir putino – šviesi gėlė.
(vaikai pakyla, pasukite galvas į dešinę į kairę)
Iš pradžių po truputį
Ištiesk žalią koją
(rankos ant diržo, kojos pakaitomis iškeltos į priekį)
Tada jis išsitempė iš visų jėgų
(vaikai išsitiesia, atsistoja ant kojų pirštų, rankos aukštyn)
Ir tyliai paklausė:
„Matau: oras šiltas ir giedras.
Pasakyk man, ar tikrai pavasaris?
(vaikai pakelia rankas, ploja ir sako „taip – ​​taip taip“)
Šiandien mamoms padovanosime dovaną kovo 8-osios šventės proga. Ši dovana yra pati nuostabiausia pirmoji
gėlė. O po šventės mūsų putinos nenuvys, o dar ilgai džiugins savo trapiomis
grožį ir primins ilgai laukto pavasario atėjimą.
(Mokytojas parodo kompozicijos pavyzdį; paaiškina darbo atlikimo algoritmą. Vaikų akivaizdoje
kartono gabalas, komponentai ir klijai. Mokiniai tam tikra tvarka išdėlioja detales ant kartono
sekos; tada klijuokite dalis savo vietose.)
Dabar jūs žinote, kokia tai gėlė - putinas. Tai miško gėlė, įrašyta į Raudonąją knygą.
Snieguolės pražysta pirmiausia, todėl žmonės jas drasko, negailėdami, kas sau, dalis pardavimui. Nuplėšti
rankų, ištraukiant kartu su svogūnėliais, trypiant tankiai augančias gėles
Bet mes esame gamtos draugai
Gėlių neskinsime
Tai grožio lašai!
Tegul auga, žydi
Jie mums teikia džiaugsmo!

Tatjana Veselova
Modeliavimo pamokos antroje jaunimo grupėje „Stebuklinga gėlė“ santrauka

Savivaldybės biudžetinė ikimokyklinė ugdymo įstaiga

Vaikų darželis №10, Lyskovo

Abstraktus tiesiogiai edukacinė veikla su vaikais

in antroji jaunimo grupė

Tema: « stebuklinga gėlė»

Edukacinė sritis

"Meninė kūryba".

Parengta:

Veselova Tatjana Aleksandrovna

globėjas

Užduotys: Toliau formuokite galimybę nuo gabalo atplėšti mažus plastilino gabalėlius ir iš jų ridenti 5-7 mm skersmens rutuliukus, rodomuoju pirštu paspauskite plastilino rutulį, pritvirtindami jį prie pagrindo, ištepkite plastilinu ant kartono spaudžiant rodomąjį pirštą; ugdyti susidomėjimą dirbti su plastilinu; lavinti smulkiąją motoriką; ugdyti norą, kad lėlė būtų maloni.

medžiagų: skirtingų dydžių kartono lakštai, priklausomai nuo vaizdų skaičiaus viename lape (spalva galima pasiimti su vaiku); plastilinas kitoks spalvos; lėlės žaislas.

gudrybės modeliavimas: Suspaudimas, valcavimas (1 būdas, spaudimas, tepimas.

Vaikinai, žiūrėk, pas mus atėjo lėlė Daša. Kokia ji graži šiandien, kokia graži geltona suknelė, balti lankeliai. Šiandien yra lėlės Dašos gimtadienis.

Ką mes galime jai duoti?

Kaip ir bet kuri mergina, Daša myli gėlės.

Kur jų gauti? Nupieškime juos plastilinu?

O dabar žaisime pirštais.

Pirštų žaidimas.

Mūsų raudona gėlės- atviri žiedlapiai.

(pakelk pirštą nuo kumščio)

Vėjas truputį kvėpuoja, žiedlapiai siūbuoja.

(lėtai judina pirštus)

Čia gražūs gėlės- uždarykite žiedlapius

(Suspauskite, atgniaužkite kumščius)

Jie ramiai užmiega, kraipo galvas.

(Nuleiskite rankas žemyn. Sukamaisiais judesiais rankomis.)

Vaikinai, dabar aš jums parodysiu, kaip piešti su plastilinu gėlė.

(Atkreipkite vaikų dėmesį į molbertą). Pradėkime piešti stiebas: Imu plastilino žalią spalvos, nugriebiu nedidelį gabalėlį ir iškočioju dešrą. Tada dešrą dedu ant kartono ir smiliumi paspaudžiu (laikau pirštą tiesiai, nesulenkti). At gėlė turi lapus.

Rodykliniu pirštu paspaudžiu stiebą ir nupiešiu lapelį, ištepu ant kartono. Tada piešiu gėlė. Čia galite pasiimti bet kokio plastilino spalvos kas tau patinka. Riedu kamuoliuką, tepu, spaudžiu; Žiedlapius piešiu tepdamas. At gėlė turi centrą. Nuo kito nugriebiu nedidelį plastilino gumulėlį spalvos, susukti gumulą ir daryti gėlių vidurys. mano gėlė paruošta.

Dabar kiekvienas iš jūsų bandys nupiešti savo gėlė kaip dovana lėlei Dašai, o Daša žiūrės į tave ir lauks dovanos.

Vaikų darbas.

Kur pradėsime dirbti?

Iš stiebo ir lapų piešinio (vaikai piešia stiebą)

Nupiešk save gėlė.

Darbo analizė.

Vaikinai, o dabar mes atiduosime savo gėlės Daša. Oi kaip gražu gėlės: raudona, geltona ... Dasha man kažkas šnabžda: vaikinai, Dašai labai patiko jūsų dovanos, ji gavo visą puokštę! Dašai padovanojome dovaną, o dabar padovanokime ją jai "Kepalas"(atlieka Dašai "Kepalas").

Susijusios publikacijos:

GCD santrauka apie gamtos pasaulį ir modeliavimą „Kelionė į stebuklingą mišką“ antrajai jaunesnei grupei Uždaviniai: 1. Apibendrinti vaikų žinias apie laukinius ir naminius gyvūnus, jų buveines, paukščius, medžius. 2. Įtvirtinti vaikų žinias apie laiką.

Modeliavimo pamokos antroje jaunių grupėje „Vikšras“ santrauka Užduotys: Išmokyti vaikus dirbti su plastilinu: įvairiomis technikomis ir metodais daryti erdvines figūras ir plokščius vaizdus; tęsti.

Pamokos apie vizualinę veiklą (skulptūrą) antroje jaunesniojoje grupėje santrauka. „Kompotas“ Tikslas: kelti susidomėjimą modeliavimu Užduotys: 1. Mokomoji:.

Tikslai: pataisyti gėlių pavadinimą; mokyti vaikus lipdyti violetines gėles; plėsti vaikų žodyną; ugdyti pagarbą vaikams.

Užduotys: 1. Išmokyti vaikus sukamaisiais judesiais sukti plastiliną tarp delnų, įtvirtinti gebėjimą nugnybti mažus gumuliukus modeliavimui.

modeliavimo pamokos santrauka 2-oje jaunesniųjų grupėje „Gerasis banginis“ Baykova Natalya Modeliavimo pamokos jaunesniųjų grupėje „Kind Whale“ santrauka Tema:.

.
Estetikos pamokos santrauka
(parengiamoji mokyklos grupė Nr. 8)
Bilim beru atlyginimas Regionas Kūrybiškumas Pažinimas
Bolimderi sekcijos estetika
Takyryby tema „Laukinėje šiaurėje“ Shishkin I.I.
Dayyndagan Rybakova L.N.
Zhogary darzhedegі tarbieshі
2014
Integruotos estetikos pamokos santrauka
„Laukinėje šiaurėje“ Shishkin I.I.
Tikslas: Supažindinti su klasikiniu menu kaip neatsiejama dvasinės ir materialinės kultūros dalimi.
Maқsati užduotys:
„Bilimdilik“ edukacinis: ir toliau supažindinkite vaikus su didžiojo rusų menininko I.I. Shishkin kūryba per paveikslą „Laukinėje šiaurėje“.
Damytushylyk Vystymasis: ugdyti integracines savybes – aktyvumą, smalsumą, emocinį reagavimą, dialogišką kalbą, toleranciją.
Terbielik Educational: Padidinkite susidomėjimą menu, meninį ir estetinį skonį.
Dvikalbis komponentas: Paveikslėlis - paveikslėlis - Sүret.
Pamokai skirta įranga: Tapyba, portretas, medžių pavyzdžiai, stebuklinga dėžutė su paukščiukais.
Baltas guašas, klijai, manų kruopos, dantų pasta, kartonas.
Žaidimo kubas.
Pamokos eiga
Yntalandyru – turkiška Motyvacinė – skatinamoji dalis.
1. Mokytojas veda psichoemocinę nuotaiką „Žaidimas“. Išsiaiškina, ko vaikai mokosi estetikos užsiėmimuose (mato, girdi, kuria grožį, kalba apie grožį, mylėjo ir puoselėja grožį).
2. Kviečia į dailės galeriją, prašo įvardyti pažįstamus rusų dailininko I.I.Šiškino paveikslus, nustatyti reprodukcijų žanrą ir spalvą.
2. Praneša apie pamokos tikslą. Demonstruoja menininko portretą, paveikslą „Laukinėje šiaurėje“.
3. Prašo pakartoti žodžius: Paveikslėlis – paveikslas – tikrai.
Ұyymdastyru -іzdenushilik Organizacinė - paieškos dalis.
1. „Vernisažas“
Mokytojas organizuoja žaidimą „Svarbūs žingsneliai“, naudoja žaidimo kubą.
1 veiksmas – žiūri į paveikslėlį (3 minutės). Darbas su paveikslo piešiniu, spalvinimas.
Vaikai įsimena daiktus, jų dalis, spalvą, o tada kalba apie tai, ką matė.
2,3,4 žingsniai – analizatorių darbas.
Vaikai „įeina“ į paveikslą ir fantazuoja apie tai, ką gali išgirsti, ką gali pajusti lytėjimu, jei „liestų“ daiktus. Ką jie jaus? - kvapas, nuotaika, garsai, judesys.
5 žingsnis – muzikos ir eilėraščių parinkimas paveikslui „Laukinėje šiaurėje“.
Vaikai klauso muzikinių kūrinių, pasirenka paveikslėlio ištrauką, atitinkančią jų nuotaiką, bando paaiškinti savo sprendimą. Mokytojas pasakoja paveikslo kūrimo istoriją. Skaito Lermontovo eilėraštį „Laukinėje šiaurėje“.
6 žingsnis – vaikų klausimai.
Vaikai mokosi formuluoti ir užduoti klausimus suaugusiems ir draugams (žanras, titulas, spalva, dailininko pavardė), ugdo dialoginę kalbą, toleranciją.
7 žingsnis – vaikiškų piešinių parodiniams darbams parinkimas.
Vaikai renkasi darbus, atkreipdami dėmesį į paveikslų foną. Jie bando paaiškinti savo pasirinkimą.
2. „Šokių aikštelė“
Veda žaidimą „Šokantis medis“. Mokytoja kviečia vaikus pasijusti medžiu – vaikai vaizduoja šokančius medžius, pasibaigus muzikai sustingsta gražioje pozoje.
3. „Iso studija“
- Mokytojas siūlo nupiešti medžio atvaizdą, perteikiantį vaiko nuotaiką, naudojant įvairias piešimo technikas: guašu, klijais ir manų kruopomis, dantų pasta, draskymu.
- Atkreipia dėmesį į skirtingų medžių rūšių pavyzdžius.
- Patikslina darbų seką įvairiomis technikomis.
- Padeda vaikams pageidaujant piešti medžius. Giria vaikus, palaiko.
– Rengia vaikų darbelių parodą. Pasiūlo dirbti poromis, papasakoti draugui apie savo piešinį, „Mikrofono“ technika.
Refleksinė – tuzetu Refleksinė – korekcinė dalis.
1. Mokytojas atlieka refleksiją
– Kas jus nustebino pamokoje?
– Kokia jūsų nuotaika ir kodėl?
– Jis prašo išsirinkti paukštį – nuotaiką ir palinkėjimų žodžiais padovanoti bet kuriam mokytojui.
2. Sustiprina žodžius: Paveikslėlis – paveikslas – tikrai

Paskelbimo data: 03/03/17

Danilova G.N.
Pirmosios jaunių grupės modeliavimo pamokos „Gėlės tavo mylimai mamai“ santrauka

Modeliavimo užsiėmimų I jaunių grupėje suvestinė« Gėlės mylimai mamai » .

Įranga: kartonas su ruošiniu, plastilinas, lentos skirta modeliavimas.

Tikslas: mokykite vaikus atimti mažą plastilino gabalėlį nuo didelio; sudėti dalis tam tikroje vietoje; įtvirtinti pagrindines žinias spalvos: balta, geltona, raudona, žalia, mėlyna;

Pamokos eiga:

globėjas: Vaikai, jūs jau žinote, kad greitai švęsime Moters dieną. Tai šventė visoms mamoms, močiutėms ir mergaitėms. Klausyk, kokį gerą eilėraštį tau perskaitysiu.

MAMYTĖ

Kas atėjo pas mane ryte?

mamytė.

Kas pasakė: "Laikas keltis"?

mamytė.

Kas man supynė plaukus?

mamytė.

Visas namas vieną iššlavo?

mamytė.

PSO gėlės sode?

mamytė.

Kas mane pabučiavo?

mamytė.

Kas yra vaikiškas mėgsta juoką?

mamytė.

Kas yra geriausias pasaulyje?

mamytė.

Šiandien mes paruošime dovaną Jūsų mamoms ir močiutėms.

Žiūrėk, priešais tave yra kartonas, ant kurio yra tik vidurys gėlės. Bet žiedlapių nėra. Ko trūksta?

Vaikai: žiedlapiai.

Vosp .: Taip, dabar nuo didelio plastilino gabalo nuplėšime mažus ir priklijuosime juos prie vidurio. Ką spalvos tavo vidurinėje kortelėje?

Vaikai: raudona, geltona, balta, mėlyna, žalia.

žaisti: Gerai padaryta, tiesa.

Vaikams išdalinkite plastiliną spalvos. Pasiūlykite pasirinkti jums patinkantį.

Žaisti: Pirmiausia plastiliną reikia padaryti minkštą, kad būtų lengva iš jo lipdyti. Pašildykite rankose, minkykite. Paimkite didelį plastilino gabalėlį ir nuimkite nuo jo mažą gabalėlį. Dabar susukite pirštais į mažą rutulį.

Vaikams, kurie negali susidoroti, reikia pagalbos.

Žaisti: Dabar ridensime daug mažų rutuliukų ir kiekvienas turės skirtingus spalvos.

O dabar, atlikę šią užduotį, prie savo centrų pritvirtinsime žiedlapius. Paimkite vieną mažą rutulį ir pritvirtinkite prie mūsų vidurio gėlės. Dabar paspauskite pirštu ir lengvai ištepkite žiedlapį.

Labai gražu gauname gėlių, Manau, kad mamos ir močiutės bus labai patenkintos tokiomis dovanomis, kurias joms padarėte.

Redaguoti: Pažvelkime į mūsų gėlės. Ką spalvos pasirodė esančios Marinoje gėlės?

Pabaigoje klases reikia atsižvelgti į kiekvieną vaiko darbą ir būtinai pagirti kiekvieną vaiką.

Nauja vietoje

>

Populiariausias